Zwinnie zarządzany zespół do Twojej dyspozycji

0
+
Ukończonych projektów
0
+
Pracowników
0
+
m³ wylanego betonu
0
+
ton zmontowanej konstrukcji

Zarząd

Jakub Guss

Prezes Zarządu

Jakub Tomczak

Członek Zarządu

Firma Leanco została założona w 2017 roku, przez dwóch absolwentów Budownictwa na Politechnice Poznańskiej. 

 

Podstawową wartością, która leżała u podstaw powstania firmy, było wprowadzenie nowoczesnych i zwinnych metod zarządzania do tradycyjnej branży jaką jest budownictwo. Założyciele wykorzystali swoje doświadczenie zdobyte na dużych komercyjnych inwestycjach, wiedzę uniwersytecką oraz dobre praktyki pochodzące z innych branż, aby stworzyć organizację odpowiadającą na dynamicznie zmieniające się wymagania rynkowe. 

 

Struktura firmy opiera się na samodzielnych zespołach nadzorowanych przez przeszkolonych brygadzistów. Wszystkie zespoły pracują według tej samej metodyki oraz realizują prace zgodnie ze standardami wytyczanymi przez Zarząd spółki Leanco. Dzięki temu firma jest w stanie realizować wiele projektów i dynamicznie skalować zasięg swojej działalności (która obecnie obejmuje całą Polskę), przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości wykonywanych prac. 

 

Leanco podejmuje zarówno długoterminowe i duże kontrakty (jak chociażby inwestycja Polimery Police) , jak i obsługuje bieżące zapytania klientów dotyczące mniejszych prac wykończeniowych lub instalacyjnych, w których najważniejszym czynnikiem jest czas realizacji i szybkość przystąpienia do realizacji zlecenia. 

 

Kolejne obszary specjalizacji firmy wprowadzane są w sposób metodyczny, poprzedzone są dogłębną analizą technologii i metod pracy oraz szkoleniami dla zespołów. Początkowym obszarem specjalizacji spółki był montaż konstrukcji stalowych. Następnie do oferty wprowadzone zostały prace wykończeniowe, zabezpieczenia ppoż i instalacje sanitarne. Kolejnym ważnym krokiem w rozwoju Leanco było wprowadzenie do oferty kompleksowych realizacji zleceń murarskich oraz robót żelbetowych, które obecnie stanowią jeden z filarów działalności spółki.

 

Zrównoważony rozwój oparty o kompetencje i nowoczesne zarządzanie pozwolił spółce bardzo szybko urosnąć do roli jednego z wiodących podwykonawców w regionie. Klienci spółki cenią sobie jej profesjonalne analizy i wyceny projektów, jakość realizacji, szybkość działania i umiejętność realizacji zleceń o szczególnie wysokim stopniu skomplikowania.

 

Jeśli Twoja firma poszukuje nowej jakości w zakresie podwykonawstwa prac budowlanych – Leanco jest partnerem dla Ciebie.

 

Zapraszamy do kontaktu